Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polabská liga odstartovala!

25. 4. 2013

Historicky prvním duelem Polabské ligy pétanque se stal zápas mezi ČPK Poděbrady a Sokolem Velim. Za vskutku aprílového počasí, kdy slunečný pracovní den vystřídal značně proměnlivý hrací podvečer, se z prvního bodového zisku do tabulky PLP radovalo domácí družstvo, které zvítězilo v poměru 3:1.  

Ve druhém utkání úvodního kola PLP přivítali Žraloci Předhradí PCFT Sokoleč. Těmto družstvům počasí přálo, hrálo se prakticky za letních klimatických podmínek bez dešťových přeháněk. Příjemné prostředí domácího areálu Žraloků přivábilo solidní diváckou návštěvu včetně početné ekipy příznivců pétanque z Velimi. Ti tak mohli spatřit výhru hostujícho celku v poměru 3:1. Ve druhém kole se tedy střetnou celky se stejnými bodovými zisky: v duelu tířbodových se v Sokolči utká tamní PCFT s ČPK Poděbrady a do Velimi přijedou o první body bojovat Žraloci Předhradí.  

Veškeré výsledky odehraných utkání najdete v rubrice Los a výsledky, kde po rozkliknutí příslušného rezultátu zobrazíte i výsledky dílčích duelů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář