Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Kostomlaty - Válcovačky

11. 10. 2017
 
 Sokol Kostomlaty - Válcovačky 2:2
hráno v Kostomlatech 10.10.2017
2x2

J.Škorničková,A.Vaníčková

Vavrovič Petr st.,Morávek Petr

13:4
2x2

D.Šplechtová, H.Vyoral

Vavrovič Petr ml. .Kateřina Froňková

11:13
1x1

D.Šplechtová

Vavrovič Petr st.

13:9
3x3

Vyoral, Škorničková, Vaníčková

Vavrovič Petr ml..K.Froňková,P.Morávek

4:13

 

Za pošmourného počasí se odehrálo utkání Sokol Kostomlaty-Válcovačky, které mělo rozhodnout, kdo se stane vítězem Polabské ligy a zda se Kostomlatům podaří alespoň dosáhnout na druhou příčku. Proti domácí dvojici Dana-Hynek se postavili Petr s Kačkou. Domácí už prohrávali 9:1 a začali pomalu, ale jistě dotahovat až do stavu 9:9. Koncovka byla Válcovaček - 11:13.
Souběžně se odehrála druhá dvojka, Jarča - Alena proti Petr.M.-Petr V.st. Jarča výborně placovala a soupeř do stavu 8:3 nemohl najít recept, jak bodovat. Zkusil tedy vzít košona až těsně před zadní čáru. Nejbližší koule byla jejich /cca3m/. Alena slušně naplacovala a byl z toho pouze jeden jejich bod. Domácí bod po bodu už soupeřům nedali šanci a zvítězili 13:4. Ale tento bod už nám stačil, abychom v konečném výsledku Polabské ligy předběhli Lipník.
Trojky byli bohužel pro domácí velice rychle hotovy. Jarča-Aleny-Hynek proti Kačka-Petr V.ml-Petr M. už od samého začátku tahali za kratší konec a když už se dostali ke košonu, byli okamžitě vystřeleni - 4:13. Na vedlejším hřišti se odehrával daleko dramatičtější zápas jedniček. Za domácí Dana proti Petrovi V.st. Začátkem se Dana značně protrápila, za stavu 2:7 se však situace zcela obrátila a trápil se Petr. Svojí velice trpělivou hrou dokázala zaslouženě vyhrát 13:9.

Alena

Foto: http://petkostomlaty.rajce.idnes.cz/2017-10-10_Kostomlaty-Valcovacky_2/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář