Jdi na obsah Jdi na menu
 


PCFT Sokoleč - Sport Kolín

13. 6. 2019
  PCFT Sokoleč – Sport Kolín 3:1
8. kolo PLP Hráno 7.6.2019 v Sokolči  
2x2 Svoboda J. Kadeřábek V. - Hanuš Z. Musil J. 13:1
2x2 Plaček J. Krojidlo K. - Malá Z. Šternberg M. 13:9
1x1 Svoboda J. - Musil J. 13:9
3x3 Krojidlo K. Plaček J. Kára P. - Malá Z. Šternberg M. Hanuš Z. 6:13

 

Zkopírováno ze stránek Sport Kolín

Dnes 7. 6. 2019 jsme odehráli odvetný zápas s týmem PCFT Sokoleč. Úvodní kolo nám nevyšlo dle očekávání, a to nemluvím o výhře, ale o kvalitě a pojetí hry. Především já se Zdeňkem jsme nehráli dobře, a když k tomu přidám skvělý výkon soupeřů (Honza Svoboda a Vít Kadeřábek), kteří zahráli fantasticky, tak jsme rádi, že to nakonec nebylo za „Kanára“. Sice se není i tak čím chlubit, ale ten 1 bod, který jsme nakonec uhráli, tak nám alespoň zahnal tolik nechtěného „Kanára“. O něco málo to bylo lepší na hřišti č. 2, kde Zuzka s Martinem uhráli více bodů. Přesto, i tam měl soupeř evidentně navrch.
     Následně došlo na druhé kolo. Já šel do jedniček proti Honzovi Svobodovi a Zuzka s Martinem a Zdeňkem do trojek. V trojkách naši, kteří hráli tohle kolo o poznání lépe jak první, tak vyhráli, což je skvělé. Já zahrál také dost dobře, ale na Honzu to rozhodně dnes nestačilo. Sice jsem i chviličku vedl, ale to bylo jenom proto, že Honza zahrál velice zajímavou a odvážnější hru, kdy po pár riskantnějších hodech, sice něco ztratil, ale on se nenechal vykolejit, a cíleně si šel stále za svým. Rozhodně se nenechal odradit menší nepřesností, a tak se mu to na závěr i zaslouženě vyplatilo. Mě se jeho hra rozhodně moc líbila. Nepostrádala odvahu, moderní pojetí, dobrý úsudek, soustředění…. Prostě skvěle odehraný zápas. Ale, ani já nemám z tohoto zápasu špatný dojem. Zahrál jsem proti Honzovi velmi dobře, což rozhodně nebylo jednoduché.
     Soupeř na domácí půdě předvedl skvělé výkony. Nám se povedlo jen druhé kolo. Když se podíváme na kvalitu soupeře, tak to pro nás není špatné, naopak. A pokud porovnáme oba zápasy, tak jednou jsme vyhráli my a jednou soupeř. Tudíž, na zápasy, 1:1, a i to je skvělé..    
     Po zápasech jsme chviličku poseděli u výborné krkovičky, zeleninové oblohy a obloženými talíři. Nebýt toho, že Zuzka s Honzou zítra hrají na MČR jedničky, tak jsme si poseděli delší dobu,.
     Soupeřům moc děkujeme za výborné a poučné zápasy, přátelskou atmosféru. Byl to další skvělý den s PLP. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář