Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - PCP Lipník

26. 4. 2019
  Sport Kolín – PCP Lipník 3:1
2. kolo PLP Hráno v Kolíně 25.4. 2019  
2x2 Malá Z. Šternberg M. - Doubrava A. Šupolíková J. 13:2
2x2 Musil J. Musil P. - Pražáková A. Reinbergrová V. 13:8
1x1 Musil M. - Doubrava A. 2:13
3x3 Malá Z. Šternbergová N. Šternberg M. - Pražáková A. Šupolíková J. ReinbergrováV. 13:3

 

Ahoj, tak jsme dnes odehráli odvetu s PCP Lipník u nás doma.
Zápasy byly odehrány ve velmi příjemném ovzduší a v dobré náladě na obou stranách. Hrálo se tedy pohodově, ale i sportovně o každý bod.
My měli štěstí, když se nám podařilo i nyní porazit soupeře 3:1 na zápasy, a tak si zajistit další cenné 3 body do tabulky, což je pro nás jistě velmi dobrý vstup do soutěže. Ovšem nedělíme si iluze, že to tak půjde vždy. Dnes v PLP není lehký soupeř, a mnohdy jde jen o štěstí, a i to se někdy unaví.
Dnes jsme tedy vyhráli obě dvojky a trojku. Prohra na nás čekala zase na jedničkách, kde Tonda Doubrava proháněl našeho Martina Musila, který byl rád, že se mu nakonec podařilo uhrát symbolické 2 body, jinak to mohl mít i za "kanára". Ale, kdo by z nás dnes na Tondu dokázal zahrát? 
My jsme ve hře prostřídali celkem 6 hráčů. Dokonce se do hry dostala i naše současná nejmladší hráčka Nikola Šternbergová, a nehrála vůbec zle. Nejenom, že se jí dařilo dobře nahazovat, ale dokonce i bodovat. 
Jsme sice rádi za výsledek, ale hlavně za skvělou hru, kterou jsme si všichni užili. Děkujeme soupeři za skvělý sportovní přístup. Všichni byli fajn.
Josef Musil  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář