Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - Pedro Velim

13. 6. 2019
  Sport Kolín – Pedro Velim 1:3
10. kolo PLP Hráno 11.6. 2019 v Kolíně  
2x2 Malá Z. Šternberg M. - Jeřala P. Malý T. 13:2
2x2 Musil J. Musil P. - Škopek M. Skala P. 4:13
1x1 Musil J. - Malý T. 8:13
3x3 Malá Z. Šternberg M. Hanuš Z. - Černý V. Klouda A. Škopek M. 2:13

 

Včera 11. 6. 2019 jsme uvítali u nás další velice kvalitní tým Pedro Velim. Ještě před začátkem jsme věděli, že to nebude jednoduché, zvláště, když přijeli v tak silné sestavě, přesto jsme šli do jednotlivých zápasů plni očekávání, zda se nám něco nepodaří uhrát. A podařilo se. Ovšem, jen v prvním kole, a jedné hře, kdy na prvním hřišti Zuzka Malá s Martinem Šternbergem porazili soupeře ve složení Pavel Jeřala a Tomáš Malý 13:2. To na druhém hřišti, byť se naši Josef a Pavel Musilovi snažili, jak to jen šlo, tak neměli šanci udolat dvojici ve složení Martin Škopek, Petr Skala. Martin skvěle vyrážel a Petr nahazoval. My se pak mnohdy vyházeli na první umístěné soupeřovi kouli nebo po naší velmi dobře umístěné kouli, kterou nám Martin vzápětí vyrazil.
     Šli jsme, za stavu 1:1, s mírnou nadějí do druhého kola. Na prvním hřišti nastoupili naši ve složení Zuzka Malá, Martin Šternberg a Zdeněk Hanuš proti soupeři ve složení Vojtěch Černý, Aleš Kolda a Martin Škopek. Jestli se našim dařilo v prvním kole ve dvojce, tak tady to bylo naopak. Vypadalo to, jako by, zejména Zuzce a Martinovi, soupeř vracel porážku z prvního kola. Stejně totiž dopadl výsledek. Nyní tedy pro soupeře 13:2. Přesto si Zuzka s Martinem vysloužili uznání soupeřů. Ovšem, i my samozřejmě víme, jaké kvality tahle dvojka má, a proto, jak už si jistě soupeři mohli všimnout, tak je necháváme hrát spolu, aby se mohli nadále zdokonalovat.
     Na hřišti číslo dvě se odehráli jedničky. Tam nastoupil Josef Musil (já) proti snad současnému nejlepšímu hráči této kategorie v PLP Tomášovi Malému. Zprvu to vypadalo, že se dá něco uhrát. Moje chvilkové mírné vedení mi dávalo šanci. Tu jsem měl snad ještě do stavu kolem 7 bodů. Následně se ale hra tvrdě otočila, a Tomáš začal herně excelovat. Proto není ani překvapením jeho výhra 13:8. Popravdě, já věděl, jak silného soupeře proti sobě mám, ale to mě nezastavilo od snahy ho udolat. K tomu jsem chtěl využít i domácí hřiště, které jistě znám lépe jak soupeř. Nepodařilo se. Ale i tak jsem spokojený. Zahrát proti Tomášovi 8 bodů není ostuda. Navíc jsme si oba velmi dobře zahráli ve hře, která nepostrádala, alespoň v té první části, napětí.
     Soupeř zaslouženě vyhrál 3:1. Hrálo se čestně, slušně, a tak to mám rád. Blahopřejeme mu a těšíme se na dnešní odvetu ve Velimi.
Josef Musil

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář